Сковорідка Edenberg EB-9151 18 см
Фото 7 |
Edenberg EB-9151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Edenberg EB-9151
Ціни на Edenberg EB-9151 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-9151 18 см | від 39 zł | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-9152 20 см | від 48 zł | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-9153 22 см | від 54 zł | 2 пропозиції | ||
Edenberg EB-9155 26 см | від 65 zł | 1 пропозиція | ||
Edenberg EB-9156 28 см | від 72 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →