Zasilacz awaryjny (UPS) EAST AT-UPS2000-LCD 2000 VA
Zdjęcia 6 |
EAST AT-UPS2000-LCD 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EAST 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EAST.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EAST AT-UPS2000-LCD 2000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS EAST AT-UPS2000-LCD | 2 578 zł |
Zasilacz UPS AT-UPS2000-LCD 2000 VA EAST | 2 875 zł |
ZASILACZ UPS AT-UPS2000-LCD 2000 VA EAST | 2 512 zł |
Modyfikacje EAST AT-UPS2000-LCD
Ceny na EAST AT-UPS2000-LCD |
---|---|---|---|---|
EAST AT-UPS1000-LCD 1000 VA | od 1 512 zł | 2 oferty | ||
EAST AT-UPS2000-LCD 2000 VA | od 2 512 zł | 3 oferty | ||
EAST AT-UPS3000-LCD 3000 VA | od 2 988 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →