ДБЖ EAST AT-UPS2000-LCD 2000 ВА
Фото 6 |
EAST AT-UPS2000-LCD 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EAST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EAST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EAST AT-UPS2000-LCD 2000 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UPS EAST AT-UPS2000-LCD | 2 578 zł |
Zasilacz UPS AT-UPS2000-LCD 2000 VA EAST | 2 875 zł |
ZASILACZ UPS AT-UPS2000-LCD 2000 VA EAST | 2 512 zł |
Модификації EAST AT-UPS2000-LCD
Ціни на EAST AT-UPS2000-LCD |
---|---|---|---|---|
EAST AT-UPS1000-LCD 1000 ВА | від 1 512 zł | 2 пропозиції | ||
EAST AT-UPS2000-LCD 2000 ВА | від 2 512 zł | 3 пропозиції | ||
EAST AT-UPS3000-LCD 3000 ВА | від 3 036 zł | 2 пропозиції |