Słuchawki
EarFun Free Pro 3
Wideo 20Zdjęcia 19 |
EarFun Free Pro 3 |
|
Aktywna redukcja szumów dzięki 6 mikrofonom. Tryb gry o niskim opóźnieniu. Kompaktowe rozmiary.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EarFun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EarFun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EarFun Free Pro 3
Wszystkie ceny 37 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Earfun Earphones TWS EarFun Free Pro 3 ANC (black) | 259 zł |
Słuchawki dokanałowe EARFUN Free Pro 3 Biało-srebrny | 260 zł |
Dokanałowe EarFun Free Pro 3 ANC Brązowe SL-BT-ERFN-0015 | 272 zł |
Słuchawki dokanałowe EARFUN Free Pro 3 Niebieski | 280 zł |
Earfun Słuchawki TWS EarFun Free Pro 3, ANC (czarne) | 344 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →