Słuchawki
Yamaha TW-E7B
Wideo 9Zdjęcia 21 |
Yamaha TW-E7B |
|
Aktywna redukcja szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yamaha 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yamaha.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yamaha TW-E7B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YAMAHA TW-E7B bezprzewodowe słuchawkiListening Care i Sount Sound Aktywna | 585 zł |
Yamaha TW-E7B | 1 299 zł |
Słuchawki bezprzewodowe douszne Yamaha E7B Advanced ANC Listening Optimize | 1 099 zł |
Yamaha TW-E7B (beżowy) | 1 299 zł |
Yamaha TW-E7B Słuchawki Douszne True Wireless Bluetooth z Aktywnym Redukcj | 585 zł |
Yamaha Bezprzewodowe słuchawki TW-E7B z optymalizatorem słuchu i zaawansow | 585 zł |
Yamaha Słuchawki bezprzewodowe TW-E7B True z ANC dźwiękiem otoczenia i opi | 585 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →