Klawiatura
Ducky One 2 Mini Black Switch (DKON2061ST-ARUPDAZT1)
Wideo 14Zdjęcia 5 |
Ducky One 2 Mini Black Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ducky 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ducky.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Ducky One 2 Mini
Ceny na Ducky One 2 Mini |
---|---|---|---|---|
Ducky One 2 Mini Black Switch | od 369 zł | 3 oferty | ||
Ducky One 2 Mini Blue Switch | od 391 zł | 4 oferty | ||
Ducky One 2 Mini Brown Switch | od 370 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →