Hulajnoga elektryczna Ducati City Cross-E
Wideo 4Zdjęcia 24 |
Ducati City Cross-E |
|
Hulajnogę elektryczną marki Ducati można zaliczyć do średniej klasy cenowej. Model jest pozycjonowany jako pojazd miejski z zadatkami na jazdę terenową. Status ten częściowo potwierdzają dość duże 10-calowe pompowane koła z charakterystycznymi bieżnikami, a także obecność dodatkowej stalowej rurki wokół aluminiowej ramy - pełni ona funkcję zderzaka i ma za zadanie chronić pokład przed uszkodzeniem.
To prawda, że \u200b\u200bnie ma tu dodatkowej amortyzacji, więc silne uderzenia i uderzenia mogą niekorzystnie wpłynąć na komfort jazdy. Hulajnogę elektryczną Ducati City Cross-E otrzymał 350-watowy silnik i akumulator o pojemności 12,5 Ah. Ta para pozwala na jazdę z prędkością do 25 km/h (oferowany również tryb pieszy i standardowy odpowiednio od 6 i 20 km/h), poruszanie się pod górę o kącie wzniesienia 15 stopni i pokonywanie dystansów do 40 km bez ładowania. Model wyposażono w 3,5-calowy wyświetlacz z prędkościomierzem i tempomatem, dodatkowymi wskazaniami. W razie potrzeby skuter można podłączyć do smartfona w celu uzyskania zaawansowanych ustawień. Osobno warto podkreślić obecność składanej konstrukcji, o łącznej wadze 19 kg przy maksymalnym obciążeniu do 120 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ducati 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ducati.
Kup Ducati City Cross-E
Wszystkie ceny 10 →Ducati Scrambler Hulajnoga elektryczna City Cross-E Yellow Germany Edition | 1 186 zł |
DUCATI Hulajnoga elektryczna DUCATI Scrambler City Cross-E X Off-Road Czar | 2 899 zł |
Hulajnoga elektryczna DUCATI Scrambler City Cross-E Up Czarno-szary | 3 800 zł |
Hulajnoga elektryczna DUCATI Scrambler City Cross-E Up Czarno-szary SC-MO- | 3 800 zł |