Електросамокат Ducati Pro-II Evo (DUMO210012)
Відео 3Фото 10 |
Ducati Pro-II Evo |
|
Електросамокат виробника Ducati - це рішення на стику середнього та просунутого класу. Модель підходить не тільки для рівних міських покриттів, але і для бездоріжжя, адже оснащена амортизацією спереду (вилка) та ззаду, яка допоможе усувати вібрації при попаданні 10-дюймових надувних коліс на ямки та вибоїни. Ще однією фішкою транспортного засобу виступає рама з магнієвого сплаву, яка поєднує міцність та надійність сталі з легкістю алюмінію (загальна вага кікскутера дорівнює 16.7 кг).
Електричний самокат Ducati Pro-II Evo отримав 350-ватний двигун та акумулятор ємністю 7.8 Агод. Останній здатний забезпечити запас ходу до 40 км., а наступний зарядний процес займе близько 7 годин. Користувачам доступні 4 швидкісні режими, у тому числі зі швидкістю 6, 15, 20 і 25 км/год. З інших особливостей варто виділити наявність доладної конструкції, якісних дискових гальм, що зупиняють заднє колесо, а також зручних органів управління. Крім 3.5-дюймового дисплея для налаштувань можна скористатися фірмовим мобільним додатком Urban e-Mobility, у тому числі і для відстеження розташування самокату.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ducati 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ducati.
Купити Ducati Pro-II Evo
Усі ціни 7 →DUCATI Elektryczny Skuter PRO-II EVO pełne zawieszenie Do 40 km Autonomii | 3 315 zł |
DUCATI Hulajnoga elektryczna DUCATI PRO II Evo 2023 Czarno-czerwono-biały | 3 269 zł |
Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro II Evo 2023 Czarny | 3 269 zł |
Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro II Evo 2023 Czarny DU-MO-210012 | 3 269 zł |
Hulajnoga Elektryczna Ducati Pro Ii Evo | 3 800 zł |
hulajnoga elektryczna Ducati PRO II EVO z kierunkowskazami DU-MO-210012 | 3 269 zł |