Електросамокат Ducati Pro I Evo v2
Фото 12 |
Ducati Pro I Evo v2 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ducati 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ducati.
Купити Ducati Pro I Evo v2
Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro I Evo v3 Czarny | 1 850 zł |
Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro I Evo 2023 | 2 200 zł |
Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro I Evo 2023 DU-MO-230002 | 2 199 zł |
Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro I Evo 2023 | 2 200 zł |
Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro I Evo v3 Czarny | 1 850 zł |
Інноваційне управління та безпека
Модель Ducati Pro I Evo v2 відрізняється серед лінійки електросамокатів компанії, пропонуючи функції, характерні для вищого класу пристроїв. За допомогою програми Urban e-Mobility користувачі можуть налаштовувати круїз-контроль, відстежувати своє місцезнаходження та отримувати доступ до розширеної статистики подорожей. Цей електросамокат також оснащений просунутою системою освітлення, включаючи поворотники, що робить його одним із найбезпечніших варіантів на ринку.
Дизайн Ducati Pro I Evo v2 підкреслює функціональність та потужність. Зроблений із алюмінію, він оснащений зручним механізмом складання, роблячи його ідеальним для міської мобільності. Незважаючи на свою вагу 12 кг, електросамокат здатний витримати навантаження до 100 кг. Його 350-ватний мотор з піковою потужністю до 500 Вт і акумулятор на 7.8 Агод забезпечують відмінні ходові якості, дозволяючи долати підйоми до 15% і досягати максимальної швидкості 25 км/год.
Основним недоліком моделі є відсутність амортизації та невеликий розмір коліс (8.5 дюймів), що може збільшувати вібрацію на кермі під час їзди по нерівній поверхні. Тим не менш, якщо ці моменти не є для вас критичними, Ducati Pro I Evo v2 є привабливим варіантом, що поєднує в собі просунуті функції безпеки та зручність використання.