Smartfon Doogee S99 128 GB / 8 GB
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Doogee S99 128 GB / 8 GB
2023 rokTitans, S (wytrzymałe)dla wojskowychkamera noktowizyjnaNFCwodoodpornośćodporny na uderzeniafast chargeładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:6.3 ", 2340x1080 (19.5:9), 409 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G96
Aparat:3 moduły, 108 MP, + 16 MP
Akumulator:6000 mAh
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM do 15 GB. Konfigurowalny przycisk boczny.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Doogee S99 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DOOGEE Smartfon DOOGEE S99 8/128GB ZłotyNapędzany przez procesor Helio G96 wytrzymały smartfon S99 przeznaczony jest dla miłośników outdooru. Oprócz Mil-Std-810H sta... więcejndard ochrony przed różnymi zagrożeniami, Doogee S99 jest również oceniony Ip68 i Ip69K dla ochrony przed wnikaniem wody.Korzyści: Ośmiordzeniowy procesor Helio G96 gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji urządzenia Świetne odwzorowanie kolorów i ostry obraz zapewni ekran LCD 6.3" o rozdzielczości 1080 x 2340 Przód urządzenia pokrywa szkło Corning Gorilla Glass Wodo- i pyłoszczelność - Ip68, Ip69K, Mil-Std-810H Dużo miejsca na potrzebne dane znajdziesz w pamięci wewnętrznej 128 GB System potrójnego aparatu 108 MP + 64 MP + 16 MP pozwala wykonywać fantastyczne zdjęcia Przedni aparat 32 MP zapewni perfekcyjne selfie Smartfon jako nawigacja dzięki modułowi GPS Akumulator 6000 mAh, szybkie ładowanie 33W i ładowanie bezprzewodowe 15W System operacyjny Android 12 jest intuicyjny i prosty w obsłudze Czytnik linii papilarnych umieszczony na bocznej krawędzi i funkcja rozpoznawania twarzy jeszcze lepiej zabezpieczą Twoje dane MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 699 zł |
DOOGEE S99 8/128GB Czarny 6924351632489Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Kabel USB-C
Ładowarka
Folia odporna na wybuchy
Narzędzie do tacki SIM
Instrukcj... więceja
Dokumentacja Wymiary [mm]: 172 x 82 x 15,5 mm Waga [g]: Kolor: Czarny Kolor producenta: Black Typ obudowy: Wzmocniona z certyfikatem militarnym MIL-STD-810H Wodoodporność: IP68 / IP69K / MIL-STD-810H Czytnik linii papilarnych: Tak (w przycisku bocznym) Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Czarny (8/128GB) System operacyjny: Android 12 Procesor [GHz]: 2 x Cortex A76 2,1 GHz + 6 x Cortex A55 2,0 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G96 Octa Core 2,1 GHz 12nm Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Modele pozostałych producentów: DOOGEE S99 Przekątna ekranu [cal]: 6,3" Technologia ekranu: LCD Waterdrop Rozdzielczość ekranu [px]: 1080 x 2340 px Liczba kolorów: 16,7 mln Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass Dodatkowe funkcje: Zagęszczenie pikseli 409 ppi
Jasność 480 cd/m2
Kontrast 15000:1 Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.3 Aparat główny [Mpix]: 108 Mpix Funkcje aparatu: HDR / AI / Znak wodny / Noktowizja / Wideo / Fot. UHD / Tryb nocny / Tryb Pro / Potret / Gif / Panorama / Slow Motion / Time Lapse / Inteligentne skanowanie Lampa błyskowa: Dioda LED + podczerwień Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: powyżej 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 2K Aparat główny (tylny) [Mpix]: 108 Aparat przedni [Mpix]: 32 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: powyżej 30 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 32 Standard GSM: 4G / 3G / 2G Bluetooth: BT 5.1 WiFi: 802.11ac/a/b/g/ Neonet.plZłóż skargę | 1 520 zł |
Smartfon DOOGEE S99 8/128GB 6.3" CzarnySmartfony Dooggee S99 został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony d... więcejo tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Smartfon DOOGEE S99 8/128GB 6.3" CzarnySmartfony Dooggee S99 został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony d... więcejo tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Smartfon DOOGEE S99 8/128GB 6.3" CzarnySmartfony Dooggee S99 został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony d... więcejo tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Doogee S99 8/128GB SrebrnyDOOGEE S99 108MP AI Main Camera, 64MP Night Vision Camera. Rejestruje wszystkie szczegóły z... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 965 zł |
Seria Doogee Titans, S (wytrzymałe)Porównaj w tabeli →
od 1 191 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 22000 mAh, 400 g
od 1 499 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10800 mAh
od 1 099 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10800 mAh, 390 g
od 645 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh, 262 g
od 1 670 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh, 320 g
od 695 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh, 262 g
od 1 514 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 12000 mAh, 400 g
od 965 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh
od 1 452 zł
dla wojskowych, 6.22 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6350 mAh, 560 g
od 843 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 6000 mAh, 320 g
od 781 zł
dla wojskowych, 6 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5180 mAh, 226 g
od 750 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh
od 1 061 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 12000 mAh, 400 g
od 1 650 zł
dla wojskowych, 6.39 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 8500 mAh
od 850 zł
dla wojskowych, 5.71 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10050 mAh, 340 g
od 2 300 zł
dla wojskowych, 6.18 ", 403 ppi, 60 Hz, Android 8.1, 128 GB, RAM 6 GB, MediaTek MT6771 Helio P60, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, 5050 mAh, 300 g
od 1 140 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio P60, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8500 mAh, 323 g
od 550 zł
kompaktowy, 5 ", 294 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6737V/WA, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 4350 mAh, 189 g
od 490 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4650 mAh, 238 g
od 1 100 zł
dla wojskowych, 5.71 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 10050 mAh, 340 g
AkcesoriaWszystkie akcesoria do Doogee S99 →
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 191 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 22000 mAh, 400 g
od 1 359 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 409 g
od 1 199 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5380 mAh, 290 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki