Karma dla kotów Dolina Noteci Premium Rabbit Dish 10 pcs
Dolina Noteci Premium Rabbit Dish 10 pcs 1 szt.10 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Dolina Noteci Premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, rosół, kurczak, wieprzowina, indyk, jajka, marchew, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, jagnięcina, kurczak, indyk, jajka, ziemniaki, masło, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia, bulion z łososia, minerały, nasiona psyllium, premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, gęś, wieprzowina, rosół, ziemniaki, jajka, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dzik, bulion z dzika, minerały, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi indyka, rosół z indyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, kurczak, wołowina, marchew, ryż, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: wołowina, kurczak, rosół, wieprzowina, minerały, skrobia, premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, minerały, klasa: premium
od 64 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, rosół, wołowina, sardynka, wieprzowina, olej z łososia, białko, premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, rosół, wołowina, kurczak, wieprzowina, minerały, premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, rosół, kurczak, wołowina, królik, jajka, fasola, ryż, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, 0.18 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, bulion z tuńczyka, minerały, nasiona psyllium, premium
od 63 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, rosół, jajka, marchew, brązowy ryż, klasa: premium
od 134 zł
mokra karma, 0.18 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z piersi kurczaka, rosół z kurczaka, minerały, nasiona psyllium, premium
Modyfikacje Dolina Noteci Premium Rabbit Dish
Ceny na Dolina Noteci Premium Rabbit Dish |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Rabbit Dish | od 4 zł | 6 oferty | ||
Dolina Noteci Premium Rabbit Dish 10 pcs | od 37 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 33 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, kurczak, kaczka, drób, minerały, podroby, premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, drób, kurczak, jagnięcina, wątroba, podroby, premium
od 24 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 23 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne, ryby i produkty uboczne z ryb (łosoś 4%), warzywa, premium
od 40 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso, podroby, oleje, tłuszcze, minerały, premium
od 39 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso, podroby, oleje, tłuszcze, minerały, premium
od 40 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mięso, podroby, oleje, tłuszcze, skorupiaki, skorupiaki, minerały, premium
od 38 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso, podroby, minerały, premium
od 40 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, premium
od 40 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mięso, podroby, oleje, tłuszcze, skorupiaki, skorupiaki, minerały, premium
od 40 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owieczka, premium
od 35 zł
mokra karma, pauchi, 0.37 kg, 6 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, mięso łosia (4% w kawałku), wołowina, wieprzowina, super premium