Rower dziecięcy Dino Bikes Sonic 16
Zdjęcia 6 |
Dino Bikes Sonic 16 16 "20 " |
|
Uchwyt na butelkę z butelką wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dino Bikes Sonic 16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BIMBO MISURA 16 SONIC ROWER DZIECKO DINO BIKES MADE we Włoszech 616-SC | 837 zł |
Rower dziecięcy DINO BIKES Sonic 16 cali | 600 zł |
Rower dziecięcy DINO BIKES Sonic 16 cali | 600 zł |
Modyfikacje Dino Bikes Sonic 16
Ceny na Dino Bikes Sonic 16 |
---|---|---|---|---|
Dino Bikes Sonic 16 | od 600 zł | 3 oferty | ||
Dino Bikes Sonic 20 | od 800 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →