Rower dziecięcy Dino Bikes Sonic 20
Zdjęcia 11 |
Dino Bikes Sonic 20 16 "20 " |
|
Uchwyt na butelkę z butelką wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dino Bikes Sonic 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower dziecięcy DINO BIKES Sonic 20 cali | 800 zł |
Rower dziecięcy DINO BIKES Sonic 20 cali DIN620-SC | 800 zł |
Modyfikacje Dino Bikes Sonic 20
Ceny na Dino Bikes Sonic 20 |
---|---|---|---|---|
Dino Bikes Sonic 16 | od 600 zł | 3 oferty | ||
Dino Bikes Sonic 20 | od 800 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →