Rower dziecięcy Huffy Glimmer 16
Zdjęcia 19 |
Huffy Glimmer 16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huffy Glimmer 16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Huffy Glimmer 40 cm rower dla dziewcząt fioletowy różowy 5-7 lat łatwy mon | 627 zł |
Rower dziecięcy HUFFY Glimmer 16 cali dla dziewczynki Fioletowy | 749 zł |
Rower Dziecięcy Huffy 16 Cali Fioletowy | 799 zł |
Modyfikacje Huffy Glimmer 16
Ceny na Huffy Glimmer 16 |
---|---|---|---|---|
Huffy Glimmer 12 | od 377 zł | 5 oferty | ||
Huffy Glimmer 14 | od 405 zł | 5 oferty | ||
Huffy Glimmer 16 | od 627 zł | 5 oferty | ||
Huffy Glimmer 18 | od 600 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →