Kominek elektryczny Dimplex Cassette 500
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Dimplex Cassette 500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dimplex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dimplex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dimplex Cassette 500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dimplex Optimyst Cassette 500 Retail HYB-10-020-Retail | 6 469 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 500 Retail - Multicolor HYB-10-040-Retail | 6 659 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 500 Projects - Multicolor HYB-10-040-Projects | 8 479 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 500 Projects HYB-10-020-Projects | 7 889 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kominka elektrycznego Dimplex Cassette 500:
- Dźwięk płonących kłód
PolecamyPorównaj w tabeli →