Електрокамін Dimplex Cassette 500
Відео 2Фото 3 |
Dimplex Cassette 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dimplex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dimplex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dimplex Cassette 500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dimplex Optimyst Cassette 500 Projects - Multicolor HYB-10-040-Projects | 8 479 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 500 Retail HYB-10-020-Retail | 6 469 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 500 Retail - Multicolor HYB-10-040-Retail | 6 659 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 500 Projects HYB-10-020-Projects | 7 889 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості електрокаміна Dimplex Cassette 500:
- Звук палаючих полін
РекомендуємоПорівняти в таблиці →