Електрокамін Dimplex Cassette 1000
Dimplex Cassette 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dimplex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dimplex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dimplex Cassette 1000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dimplex Optimyst Cassette 1000 Retail - Multicolor HYB-10-041 | 11 199 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 1000 Projects - Multicolor HYB-10-041-Projects | 14 239 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 1000 Projects HYB-10-023-Projects | 13 459 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 1000 Retail HYB-10-023-Retail | 10 679 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →