Kominek elektryczny Dimplex Cassette 1000
Dimplex Cassette 1000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dimplex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dimplex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dimplex Cassette 1000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dimplex Optimyst Cassette 1000 Projects HYB-10-023-Projects | 13 459 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 1000 Retail HYB-10-023-Retail | 10 679 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 1000 Retail - Multicolor HYB-10-041 | 11 199 zł |
Dimplex Optimyst Cassette 1000 Projects - Multicolor HYB-10-041-Projects | 14 239 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →