Uchwyt ścienny Digitus DA-90303-1
Zdjęcia 6 |
Digitus DA-90303-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Digitus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Digitus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Digitus DA-90303-1
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 27", max. obciążenie 18kg, | 30 zł |
Dignitus 1xLCD 27'' 18kg DA-90303-1 UCH-SCI-DIG-002 | 26 zł |
DIGITUS DA-90303-1 Uchwyt | 49 zł |
Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 27", max. obciążenie 18kg, | 30 zł |
Digitus Uchwyt ścienny na monitor do 27" (DA-90303-1) | 31 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →