Bity / nasadki DeWALT DT7386T
Zdjęcia 4 |
DeWALT DT7386T |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DT7386T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dewalt Extreme Flextorq wkrętak DT7386T Pz1 długość całkowita 25 mm wysoka | 16 zł |
Dewalt Końcówki wkrętarskie udarowe 25mm Torsion Pz1 5szt. - DT7386T | 16 zł |
Końcówka udarowa DEWALT DT7386T, PZ1 | 11 zł |
Bit udarowy PZ1 25 mm DT7386T-QZ 5 szt. Exteme DeWalt | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →