Katalog   /   Turystyka i wędkarstwo   /   Turystyka   /   Plecaki   /   Deuter

Plecak Deuter Updays 26 26 l (3304224)

Zdjęcia - Plecak Deuter Updays 26 26 l
Wideo 2Zdjęcia 21
dodaj do listymoje listy
Deuter Updays 26
20 l26 l
Kolor
Rodzaje
rekreacyjny
Przeznaczenie podstawowe
unisex
Pojemność całkowita
26 l
Plecy
wyprofilowany
wentylacja pleców
Klamry i pasy
pas piersiowy
regulacja pasa piersiowego
pasek biodrowy
Konstrukcja
rurka systemu nawadniania
Wyposażenie
uchwyt na narty
uchwyt na kask
pętle do ekwipunku
elementy odblaskowe
Kieszenie
kieszeń przednia
kieszenie boczne
kieszeń na pasie biodrowym
Materiał
poliamid / 100D /
Materiał spodu
poliamid
Wymiary
51x31x23 cm
Waga
710 g
Oficjalna strona
deuter.com
Data dodania do E-Katalog
Styczeń 2024
Oznaczenie producenta
3304224

Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2026 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Jak wybrać plecak turystycznyPojemność, system zawieszenia, kieszenie i inne kryteria doboru plecaka turystycznego

Kup Deuter Updays 26 26 l

Wszystkie ceny 7 →
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Deuter Updays 26l Plecak 3304224-1383

Odkryj najlepszego towarzysza Twoich górskich przygód z plecakiem DEUTER Updays 26L. Zaprojektowany z myślą o narciarzach tur... więcejystycznych i freeriderach zorientowanych na wydajność, którzy potrzebują lekkiego plecaka bez kompromisów pod względem funkcji czy komfortu. Ten plecak jest starannie zaprojektowany tak, aby poruszał się razem z Tobą, zapewniając bezpieczne, przylegające do ciała dopasowanie, które gwarantuje stabilność i kontrolę zarówno podczas wymagających podejść, jak i ekscytujących zjazdów. Jego inteligentny design skupia się na szybkim dostępie i efektywnej organizacji, pozwalając Ci skupić się na otaczającym terenie.Updays 26L wyróżnia się przemyślanym zestawem funkcji dostosowanych do zimowych sportowców. Innowacyjny stelaż Delrin® U-frame zapewnia znakomite rozłożenie ciężaru i stabilność, pozostając przy tym niezwykle lekki, oferując wsparcie bez uczucia uciążliwości. W połączeniu z systemem nośnym Deuter Contact gwarantuje ścisłe dopasowanie i doskonałą wentylację. Do przenoszenia niezbędnego sprzętu plecak oferuje wszechstronne opcje mocowania, w tym system mocowania nart po przekątnej i w kształcie litery A, a także bezpieczne paski do snowboardu lub rakiet śnieżnych. Zintegrowana i łatwo dostępna komora bezpieczeństwa jest specjalnie zaprojektowana do przechowywania łopaty i sondy, zapewniając Ci gotowość na każdą sytuację. Dodatkowe inteligentne funkcje obejmują mocowanie czekana, wyściełaną polarem kieszeń na gogle zapobiegającą zarysowaniom oraz pętle do mocowania uchwytu na kask (sprzedawany oddzielnie).Plecak DEUTER Updays 26L w kolorze Atlantic/Glacier to stylowy i funkcjonalny plecak przeznaczony do codziennego użytku. Dzięki pojemności 26 litrów plecak oferuje mnóstwo miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy. Plecak charakteryzuje się trwałą konstrukcją, wykonaną z wysokiej jakości materiałów, które są zbudowane tak, aby służyły przez długi czas.Kolorystyka Atlantic/Glacier to nowoczesne i eleganckie połączenie niebieskiego i szarego, dzięki czemu jest idealna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Plecak zawiera wiele przegródek i kieszeni, w tym wyściełaną przegrodę na laptopa, przednią kieszeń zapinaną na zamek błyskawiczny oraz boczne kieszenie z siatki na butelki z wodą lub inne akcesoria.Plecak DEUTER Updays 26L został zaprojektowany z myślą o komforcie, z wyściełanymi szelkami i oddychającym panelem tylnym, co zapewnia wygodne dopasowanie nawet podczas długich dni noszenia. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, szkoły, czy na weekendową przygodę, ten plecak sprawdzi się dzięki praktycznemu projektowi i stylowej estetyce. Ergonomicznie zaprojektowany na długie dni, plecak zawiera regulowany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym, pasy regulujące obciążenie do precyzyjnego dopasowania noszenia i wygodne pasy biodrowe wyposażone w pętlę na sprzęt i kieszeń zapinaną
SnowINN
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
619 

Plecak narciarski Deuter Updays 26 26L official Eu lekki i funkcjonalny

Plecak Deuter Updays 26 cactus-sproutDeuter Updays 26 to lekki, techniczny plecak narciarski stworzony z myślą o miłośnikach... więcejskituringu i zimowych wypraw. Łączy w sobie niewielką wagę (ok. 710 g), doskonałą ergonomię i przemyślane rozwiązania, które docenisz zarówno na stromym podejściu, jak i podczas szybkiego zjazdu.Nowoczesny system nośny Deuter Lite zapewnia wentylację pleców i idealne dopasowanie, a wytrzymałe materiały (100D PA Ripstop / 70D PA) gwarantują odporność na przetarcia i niskie temperatury.Produkt jest nowy, oryginalny i pochodzi z oficjalnej europejskiej dystrybucji.⚙️ Najważniejsze cechy✅ Pojemność: 26 l✅ Waga: ok. 710 g✅ System nośny
Allegro
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
398 

Deuter Plecak Updays 26L Deuter 330422470000

Wycieczka w góry? Tylko z plecakiem Updays 26L od Deuter!Plecak Updays 26L Deuter to idealny towarzysz dla każdego entuzjasty... więcejturystyki i podróży. Ten wyjątkowy plecak oferuje niezwykłą pojemność 26 litrów, zapewniając miejsce na wszystkie niezbędne rzeczy. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i wygodnym szelkom, plecak zapewnia wyjątkową wygodę noszenia, nawet podczas długich wędrówek. Wykonany z trwałego materiału, plecak jest odporny na warunki atmosferyczne i zapewnia ochronę przed wilgocią. Dodatkowo, plecak wyposażony jest w liczne kieszenie i przegródki, umożliwiające przechowywanie i...
Sport-shop.pl
Złóż skargę
450 

Deuter Updays 26l Plecak 3304224-6902

Odkryj najlepszego towarzysza Twoich górskich przygód z plecakiem DEUTER Updays 26L. Zaprojektowany dla narciarzy turystyczny... więcejch i freeriderów zorientowanych na wydajność, którzy wymagają lekkiego plecaka bez kompromisów w zakresie funkcji lub komfortu. Ten plecak jest starannie zaprojektowany, aby poruszać się razem z Tobą, zapewniając bezpieczne, przylegające do ciała dopasowanie, które zapewnia stabilność i kontrolę zarówno podczas wymagających podejść, jak i ekscytujących zjazdów. Jego inteligentna konstrukcja koncentruje się na szybkim dostępie i efektywnej organizacji, pozwalając Ci skupić się na terenie przed Tobą.Model Updays 26L wyróżnia się przemyślanym zestawem funkcji dostosowanych do zimowych sportowców. Innowacyjny stelaż w kształcie litery U Delrin® zapewnia doskonałe rozłożenie obciążenia i stabilność, pozostając jednocześnie niezwykle lekki, oferując wsparcie bez uczucia ciężkości. W połączeniu z systemem nośnym Deuter Contact gwarantuje idealne dopasowanie i doskonałą wentylację. Do przenoszenia niezbędnego sprzętu plecak oferuje wszechstronne opcje mocowania, w tym ukośny system przenoszenia nart i system A-frame, a także bezpieczne paski do snowboardu lub raków. Zintegrowana i łatwo dostępna komora bezpieczeństwa jest specjalnie zaprojektowana do przechowywania łopaty i sondy, zapewniając gotowość na każdą sytuację. Dodatkowe inteligentne funkcje obejmują mocowanie czekana, wyściełaną polarem kieszeń na gogle zapobiegającą zarysowaniom oraz pętle do mocowania uchwytu na kask (sprzedawany oddzielnie).Plecak DEUTER Updays 26L w kolorze Atlantic/Glacier to stylowy i funkcjonalny plecak zaprojektowany do codziennego użytku. Dzięki pojemności 26 litrów plecak oferuje dużo miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy. Plecak charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją, z wysokiej jakości materiałów, które są stworzone, by służyć przez długi czas.Kolorystyka Atlantic/Glacier to nowoczesne i eleganckie połączenie niebieskiego i szarego, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Plecak zawiera wiele przegródek i kieszeni, w tym wyściełaną przegrodę na laptopa, przednią kieszeń na zamek błyskawiczny i boczne kieszenie z siatki na butelki z wodą lub inne akcesoria.Plecak DEUTER Updays 26L został zaprojektowany z myślą o komforcie, z wyściełanymi szelkami i oddychającym panelem tylnym, które zapewniają wygodne dopasowanie nawet podczas długich dni noszenia. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, szkoły czy na weekendową przygodę, ten plecak zapewni Ci wszystko dzięki swojej praktycznej konstrukcji i stylowej estetyce. Ergonomicznie zaprojektowany na długie dni, plecak zawiera regulowany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym, pasy stabilizujące obciążenie do precyzyjnego dopasowania noszenia oraz wygodne pasy biodrowe z pętlą na sprzęt i kieszenią na zamek błyskawiczny na drobne
SnowINN
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
619 

Plecak Deuter Updays 26 black skiturowy

Plecak Deuter Updays 26 blackKod produktu: 330422470000Deuter Updays 26 to plecak przeznaczony do sportów zimowych a w szczeg... więcejólności do ski tourów.Plecak sprawdzi się podczas uprawiania zimowych sportów a w szczególności podczas ski tourów. Wyposażony jest w komorę główną do której dostęp mamy od góry. W komorze głównej znajduje się przegroda na bukłak lub mokrą odzież, przegroda na łopatę śnieżną oraz uchwyty do mocowania lawinowego ABC. W dolnej części plecaka znajduje się oddzielna komora do której mamy boczny dostęp za pomocą klapy zapinanej na rzep. Rozwiązanie pozwala na dostęp do jej zawartości bez konieczności ściągania plecaka. Jest ona
Allegro
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
450 

Plecak Deuter Updays 26 atlantic-glacier

Plecak Deuter Updays 26 atlantic-glacier Kod produktu: 330422413830 Deuter Updays 26 to plecak przeznaczony do sportów zimowy... więcejch a w szczególności do ski tourów. Plecak sprawdzi się podczas uprawiania zimowych sportów a w szczególności podczas ski tourów. Wyposażony jest w komorę główną do której dostęp mamy od góry. W komorze głównej znajduje się przegroda na bukłak lub mokrą odzież, przegroda na łopatę śnieżną oraz uchwyty do mocowania lawinowego ABC. W dolnej części plecaka znajduje się oddzielna komora do której mamy boczny dostęp za pomocą klapy zapinanej na rzep. Rozwiązanie pozwala na dostęp do jej zawartości bez konieczności ściągania plecaka.
Allegro
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
588 

Plecak Deuter Updays 26 nightblue-neptune

Plecak Deuter Updays 26 nightblue-neptune Kod produktu: 330422413980 Deuter Updays 26 to plecak przeznaczony do sportów zimow... więcejych a w szczególności do ski tourów. Plecak sprawdzi się podczas uprawiania zimowych sportów a w szczególności podczas ski tourów. Wyposażony jest w komorę główną do której dostęp mamy od góry. W komorze głównej znajduje się przegroda na bukłak lub mokrą odzież, przegroda na łopatę śnieżną oraz uchwyty do mocowania lawinowego ABC. W dolnej części plecaka znajduje się oddzielna komora do której mamy boczny dostęp za pomocą klapy zapinanej na rzep. Rozwiązanie pozwala na dostęp do jej zawartości bez konieczności ściągania plecaka.
Allegro
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
630 

Dynamika cen dla Deuter Updays 26 26 l

Modyfikacje Deuter Updays 26

Ceny na Deuter Updays 26
Deuter Updays 20 20 lod 400 5 oferty
Deuter Updays 26 26 lod 398 7 oferty
Wideo recenzje