Radioodtwarzacz Denver TDC-280
Zdjęcia 16 |
Denver TDC-280
Rodzaj:radioodtwarzacz
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:8 W
Rodzaj tunera:analogowy
Nośniki:USB, CD, kasety
Zasilanie:bateryjne (C)
Wymiary:120x240x230 mm
Waga:1.54 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Denver TDC-280
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radioodtwarzacz Denver TDC-280W biały | 402 zł |
Denver Tdc-280B Boombox Z Radiem Fm/Dab+, Cd, Usb I Odtwarzaczem Kasetowym | 405 zł |
Radiomagnetofon z CD DENVER TDC-280W | 420 zł |
Denver Tdc-280w Cd Radio Posrebrzany 760188 | 305 zł |
Radioodtwarzacz Denver TDC-280B czarny | 348 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →