Soundbar Denon DHT-S217
Wideo 8Zdjęcia 12 |
Denon DHT-S217 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Denon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Denon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Denon DHT-S217
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denon DHTS217BKE2 Soundbar Czarny 2 Kanały | 943 zł |
DENON Soundbar DENON DHT-S217 Czarny | 989 zł |
Denon DHT-S217 2.1 Bluetooth Dolby Atmos | 943 zł |
Soundbar Denon DHT-S217 z Dolby Atmos i dwoma wbudowanymi subwooferami, Ko | 999 zł |
Denon DHT-S217 Czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 999 zł |
Soundbar Denon DHT-S217 czarny | 1 196 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →