Soundbar Denon Home Soundbar 550
Wideo 9Zdjęcia 7 |
Denon Home Soundbar 550 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Denon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Denon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Denon Home Soundbar 550
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denon DENONHOMESB550E2 Soundbar Czarny 12 x 65 x 75 cm | 1 709 zł |
Denon Home Sound Bar 550 4.0 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Dolby Atmos DTS X | 2 299 zł |
Soundbar z Dolby Atmos i wbudowanym HEOS DENON HOME SOUND BAR 550, Kolor: | 2 299 zł |
Denon Home Sound Bar 550 - Soundbar z Dolby Atmos i HEOS ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ | 2 299 zł |
Denon Home 550 | 2 499 zł |
Denon Home Sound Bar 550 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 2 299 zł |
Soundbar Denon HOME SOUND BAR 550 , Dolby Atmos, HEOS | 2 763 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →