Monitor Dell S2721HS 27 " (210-AXLD)
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wysokiej jakości, uniwersalny 27-calowy monitor z cienką ramką FullHD, wielofunkcyjną ergonomiczną podstawą i dużym pikselem. Producent pozycjonuje jako produkt średniej półki cenowej w 2020 roku, który jest w stanie zaspokoić potrzeby jak najszerszego grona użytkowników domowych i biurowych. Zapewnia nieskazitelną przejrzystość dla wygodnej pracy z tekstami, arkuszami kalkulacyjnymi, grafikami biznesowymi, prezentacjami i treściami internetowymi.
Nadaje się do prostej obróbki materiałów fotograficznych i wideo. Dobrze sprawdzi się w zadaniach modelowania 3D, nadaje się do projektowania złożonych systemów inżynierskich w pakietach CAD/CAE. Dzięki częstotliwości odświeżania 75 Hz, szybkiemu czasowi reakcji (4 ms GtG) i technologii AMD FreeSync monitor Dell S2721HS zapewnia dynamiczną jakość wideo i wydajność w tanich konfiguracjach do gier.
Przyzwoitą jakość obrazu zapewnia zastosowanie pełnej 8-bitowej matrycy IPS o rozdzielczości 1920×1080 i energooszczędnego podświetlenia W-LED. Taka matryca ma niską gęstość punktów (81 ppi) i stosunkowo duży piksel (0,31 mm), co pozwala na zwiększenie odległości od ekranu do oczu użytkownika, aby zmniejszyć obciążenie widzenia. Wielofunkcyjna podstawa firmy Dell zapewnia kompleksowy zestaw regulacji położenia ekranu i umożliwia szybką zmianę orientacji z poziomej na pionową.
Kup Dell S2721HS 27 "
Wszystkie ceny 24 →Dell S2721HS - LED-Skaerm 27" AMD FreeS 210-AXLD | 925 zł |
Dell S2721HS - 27'' | Full HD | 75 Hz | DisplayPort, HDMI | Pivot MON-LCD- | 759 zł |
Monitor DELL S2721HS 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 741 zł |
Monitor DELL 27" 1920 x 1080 210-AXLD Srebrno-czarny | 882 zł |