Dell Alienware Wired/Wireless Gaming Mouse AW610M
Wideo 21Zdjęcia 9 |
Dell Alienware Wired/Wireless Gaming Mouse AW610M |
|
Stylowa, szybka i niezawodna mysz komputerowa do gier, wyróżniająca się niezwykle ergonomicznym kształtem, precyzyjnym czujnikiem z niezawodnymi przełącznikami oraz dwiema obsługiwanymi opcjami połączenia z komputerem — przewodowym i radiowym. Model został wprowadzony na rynek w 2022 roku jako część zaawansowanej linii urządzeń gamingowych Alienware firmy Dell i jest pozycjonowany przez producenta w górnym segmencie cenowym.
Sercem przewodowej/bezprzewodowej myszy do gier Dell Alienware AW610M jest wysoce wydajny czujnik optyczny firmy Alienware o maksymalnej rozdzielczości 16000 DPI, przyspieszeniu do 40 G i prędkości do 400 ips — wszystko to gwarantuje urządzeniu wysoką dokładność i czułość, która może zapewnić znaczną przewagę w dynamicznych grach rywalizacyjnych. W wyposażeniu dodatkowym urządzenie otrzymało trzy dodatkowe przyciski z możliwością programowania. Zwróć także uwagę na regulowane kółko przewijania, które umożliwia przełączanie między trybami z 12 i 24 krokami na obrót. Oświetlenie AlienFX RGB umożliwia sterowanie 16,8 milionami kolorów za pośrednictwem Alienware Command Center. Wysokowydajna częstotliwość odpytywania 1000 Hz zarówno w trybie przewodowym, jak i bezprzewodowym zapewnia najszybszy możliwy czas reakcji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Kup Dell Alienware Wired/Wireless Gaming Mouse AW610M
Wszystkie ceny 26 →Dell Alienware 610M Wired/Wireless Gaming Mouse - AW610M Lunar Light biała | 353 zł |
Dell Alienware AW610 - Myszy - Optyczny - 7 - Czarny | 355 zł |
Dell Bezprzewodowa mysz Alienware AW610M Dark UMDELRBG0000002 | 335 zł |
DELL Alienware AW610M Dark 545-BBCI | 338 zł |
Dell Bezprzewodowa mysz Alienware AW610M Dark 53733 | 341 zł |