Laptop Dell Inspiron 14 5425 [5425-5795]
Wideo 4Zdjęcia 12 | od 4 849 do 5 100 zł Porównaj ceny 3 →Wyświetlacz:14 ", 1920x1200 (16:10) Procesor:Ryzen 7, 5825U, 2 GHz Karta graficzna:Vega 8 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.55 kg |
Modyfikacje Dell Inspiron 14 5425 2
Dane techniczne
Dell Inspiron 14 5425 [5425-5795] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell Inspiron 14 5425 [5425-5795]
Kolor:
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Inspiron 5425-5795 14'' R7 5825U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 | 4 849 zł |
Laptop DELL Inspiron 5425-5795 14" R7-5825U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 | 5 100 zł |
Dell Inspiron 5425-5795 14'' R7 5825U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 | 4 849 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy