Wiertarko-wkrętarka DEKO DKBL20DU3-H-S2 15923
Zdjęcia 10 |
DEKO DKBL20DU3-H-S2 15923 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DEKO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DEKO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DEKO DKBL20DU3-H-S2 15923
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deko Tools Wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa Deko Tools DKBL20DU3-HS2 20V | 402 zł |
Deko Tools Wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa Deko Tools DKBL20DU3-HS2 20V | 179 zł |
Wiertarko-wkrętarka Deko Wiertarko-wkrętarka bezszczotkowa Deko Tools DKBL | 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →