Głośniki komputerowe Defender SPK-35 (65635)
Defender SPK-35 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Defender SPK-35
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Defender SPK-35 Czarny | 25 zł |
Defender SPK-35 Czarny | 30 zł |
Defender reproduktory SPK-35, 2.0, 5W, černé, kompaktní velikost | 21 zł |
Defender głośniki SPK-35, 2.0, 5W, czarne, kompaktowy rozmiar | 20 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →