Głośniki komputerowe Defender Solar 3 (65103)
Zdjęcia 3 |
Defender Solar 3 |
|
Bluetooth 5.0 i efekty świetlne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Defender Solar 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośniki DEFENDER Solar 3 | 104 zł |
Głośniki DEFENDER Solar 3 65103 | 130 zł |
Głośniki DEFENDER Solar 3 | 130 zł |
Defender reproduktory Solar 3, 2.0, 10W, černé, regulace hlasitosti, Bluet | 76 zł |
Defender głośniki Solar 3, 2.0, 10W, czarne, regulacja głośności, Bluetoot | 77 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →