Комп'ютерні колонки Defender SPK-33
Defender SPK-33 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender SPK-33
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Defender System dźwiękowy 20 SPK 33 5 W zasilanie USB głośnik 65633 | 46 zł |
Defender SPK-33 Czarny | 20 zł |
Głośniki komputerowe Defender SPK-33 (65631) | 22 zł |
Defender głośniki SPK-33, 2.0, 5W, białe, kompaktowy rozmiar, 100Hz~20kHz | 26 zł |
Defender SPK-33 Czarny | 20 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →