Głośniki komputerowe Defender SPK-33
Defender SPK-33 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Defender SPK-33
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Defender System dźwiękowy 20 SPK 33 5 W zasilanie USB głośnik 65633 | 46 zł |
Defender SPK-33 Czarny | 20 zł |
Głośniki komputerowe Defender SPK-33 (65631) | 22 zł |
Defender głośniki SPK-33, 2.0, 5W, białe, kompaktowy rozmiar, 100Hz~20kHz | 26 zł |
Defender SPK-33 Czarny | 20 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →