Myszka
Defender Halo Z GM-430L (52430)
Zdjęcia 5 |
Defender Halo Z GM-430L |
|
Czułość sensora do 3200 DPI. Dodatkowe przyciski. Kabel z ochroną przed złamaniem przewodu.
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Defender Halo Z GM-430L
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mysz DEFENDER Halo Z GM-430L | 34 zł |
Mysz DEFENDER Halo Z GM-430L 52430 | 34 zł |
Defender Halo Z GM-430L Czarny | 34 zł |
Mysz Przewodowa Halo Z Gm-430L Optic 3200Dpi 6P 52430 | 43 zł |
Defender Halo Z GM-430L Czarny | 34 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →