Słuchawki
Defender Galaxy Pro 7.1 RGB (64571)
Zdjęcia 10 |
Defender Galaxy Pro 7.1 RGB |
|
Podświetlenie obudowy, dźwięk 7.1.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Defender Galaxy Pro 7.1 RGB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki DEFENDER Galaxy Pro 7.1 RGB | 152 zł |
Słuchawki DEFENDER Galaxy Pro 7.1 RGB 64571 | 152 zł |
Słuchawki Defender Galaxy Pro Czarne (64571) | 162 zł |
SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM GALAXY PRO 7.1 | 174 zł |
Słuchawki z mikrofonem Defender GALAXY PRO 7.1 VIRTUAL SOUND podświetlane | 153 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →