Defender Warhead G-120
Zdjęcia 6 |
Defender Warhead G-120 |
|
Niedrogi, zamknięty zestaw słuchawkowy do gier z połączeniem kablowym. Jest pozycjonowany jako produkt z początkowej półki cenowej o najbardziej atrakcyjnych kosztach i podstawowej funkcjonalności. Przeznaczony dla oszczędnych młodych ludzi, którzy lubią gry komputerowe i nie chcą (lub nie mają możliwości) wydać na takie akcesorium znacznych kwot. Może być dobrą opcją na prezent dla dziecka lub nastolatka.
Ma jasny i efektowny design z prostą i praktyczną konstrukcją z tworzywa sztucznego. Posiada miękkie nauszniki, obszyte delikatną sztuczną skórą. Zapewniają równomierne rozłożenie siły nacisku pałąka na głowę i nie powodują zmęczenia podczas długich sesji grania. Słuchawki Defender Warhead G-120 wyposażone są w dynamiczne przetworniki z membraną 40 mm i niską impedancją. Wydają głośny dźwięk o średniej jakości i dobrze radzą sobie z projektowaniem akustycznym popularnych projektów gier. Do obsługi komunikacji głosowej na czacie lub pracy z aplikacjami multimedialnymi przewidziano mikrofon kierunkowy umieszczony na obniżonym sztywnym dziobie. Dwumetrowy, nieplączący się, płaski kabel ma jednokierunkowy przewód i jest wyposażony w dwa 3-pinowe złącza mini-jack 3,5 mm do podłączenia do komputera osobistego lub laptopa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Kup Defender Warhead G-120
Wszystkie ceny 16 →DEFENDER - Warhead G-120 Gaming Headset Kopfhörer mit Mikrofon Jack Orange | 83 zł |
Nauszne Defender Warhead G-120 Czarno-Pomarańczowe SL-DFND-0021 | 48 zł |
Słuchawki DEFENDER Warhead G-120 Czarno-pomarańczowy + Gra | 33 zł |
Słuchawki DEFENDER Warhead G-120 Czarno-pomarańczowy + Gra 64099 | 33 zł |