Defender Warhead G-160 (64118)
Фото 6 |
Defender Warhead G-160 |
|
Бюджетні накладні геймерські навушники закритого типу з мікрофоном на дужці і кабельним підключенням. Позиціонуються виробником як продукт початкової цінової категорії з максимально демократичною вартістю і базовою функціональністю. Орієнтовані на широке коло економних користувачів, що захоплюються комп'ютерними іграми, але не бажають або не мають можливості витрачати на такий аксесуар значних грошових коштів.
Відрізняється стильним і ефектним дизайном простого і практичного пластикового оголів'я і чаш. Великі і досить м'які амбушюри оздоблені тонкою штучною шкірою. Вони гарантують рівномірний розподіл зусилля притиску, не викликає надмірного тиску на вуха і передчасної втоми під час тривалих ігрових сесій. Навушники Defender Warhead G-160 обладнані середнього розміру динамічним драйвером з діафрагмою діаметром 40 мм і імпедансним опором 32 Ом.
Дають гучний, помірно якісний звук і добре справляються з завданням акустичного оформлення популярних ігрових проєктів. Для підтримки голосового зв'язку в чаті або роботи з мультимедійними додатками є направлений електретний мікрофон, розміщений на рухомiй жорсткiй дужці. 2,5-метровий кабель круглого перерізу підведений до лівої чаші і оснащений двома стандартними штекерами 3-pin mini-Jack 3.5 mm, необхідними для підключення до персонального комп'ютера або ноутбука.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Купити Defender Warhead G-160
Nauszne Defender Warhead G-160 Czarno-czerwone SL-DFND-0017 | 48 zł |
Słuchawki Defender Warhead G-160 Czarne (64113) | 49 zł |
Defender Słuchawki Z Mikrofonem Warhead G-160 Czarno-Niebieskie 64118 | 52 zł |
Nauszne Defender Warhead G-160 Czarno-niebieskie SL-DFND-0013 | 33 zł |
Słuchawki Defender Warhead G-160 Czarne (64118) | 49 zł |