Maszyna do mycia podłogi Deerma Spray Mop TB500 (TB500)
Wideo 12Zdjęcia 7 |
Deerma Spray Mop TB500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deerma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deerma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deerma Spray Mop TB500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEERMA Mop ze spryskiwaczem DEERMA TB500 BiałyMYJ Podłogi Łatwo I Skutecznie Efektywne czyszczenie podłóg, krótki czas wysychania i komfort użytkowania - to właśnie te trzy cechy łączy mop Deerma Tb500. Wybierając to urządzenie, szybko przekonasz się, że sprzątanie z przykrego obowiązku może zmienić się w prawdziwą przyjemność. Błyskawicznie Schnąca Podłoga Nigdy więcej mokrych podłóg! Deerma... więcejTb500 charakteryzuje się krótkim czasem wysychania - tak krótkim, że nie musisz już martwić się o to, że efekt sprzątania zostanie natychmiast zniszczony przez ślady stóp dziecka lub łapek domowego pupila. Podłoga wysycha błyskawicznie - jeszcze zanim ktokolwiek zdąży na nią wejść! Pożegnaj SIĘ Z Zaciekami, Pleśnią I Brudem! Mop jest zbyt suchy lub zbyt mokry, by efektywnie czyścić? Zacieki i pleśń spędzają Ci sen z powiek? Z Deerma Tb500 te problemy odchodzą w niepamięć! Mop wyposażony został w polimerową pompkę, której atomizacja trwa zaledwie 0,1 s. Urządzenie dokładnie kontroluje także odciek - nie przekracza on 1,7-2,0 ml. Tylko tyle wystarczy, by podłoga została dokładnie umyta i by w błyskawicznym tempie stała się sucha. Spryskiwacz O Imponującym Zasięgu! Sterując mopem, możesz uzyskać zasięg spryskiwacza wynoszący aż 95 cm. Dzięki temu woda zostanie optymalnie uwolniona na odpowiedniej przestrzeni, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Lekki MOP DLA Każdego! Deerma Tb500 waży zadziwiająco mało - jedynie 0,75 kg! Aby podnieść mopa, musisz więc włożyć w to tyle samo siły, ile jest potrzebne do uniesienia zaledwie trzech jabłek - czyli naprawdę niewiele. Dzięki temu każdy może go używać bez większego wysiłku. Pojemny Zbiornik Wodę Deerma Tb500 zaskoczy Cię dużą pojemnością zbiornika na wodę - wynosi ona aż 350 ml. Całkowicie wypełniając pojemnik, możesz więc dokładnie umyć podłogę w mieszkaniu o powierzchni nawet 100 m². Daj się zaskoczyć niebywałej wydajności mopa Deerma Tb500 i ciesz się idealnie czystą podłogą! Szczotka Dobra Wszystko Wykonana z włókna węglowego szczotka doskonale radzi sobie z nawet najtrudniejszym MediaMarkt.plZłóż skargę | 70 zł |
deerma Mop ze spryskiwaczem Deerma TB500Deerma TB500 - myj podłogi łatwo i skutecznie!Efek Akces-markt.plZłóż skargę | 69 zł |
Deerma Mop ze spryskiwaczem Deerma TB500Deerma TB500 - myj podłogi łatwo i skutecznie!
Efektywne czyszczenie podłóg, krótki czas wysychania i komfort użytkowania - to właśnie te trzy cechy łączy mop Deerma TB500. Wybierając to urządzenie, szybko przekonasz się, że sprzątanie z przykrego obowiązku może zmienić się w prawdziwą przyjemność.
Błyskawicznie schnąca podłoga
Nigdy więcej... więcejmokrych podłóg! Deerma TB500 charakteryzuje się krótkim czasem wysychania - tak krótkim, że nie musisz już martwić się o to, że efekt sprzątania zostanie natychmiast zniszczony przez ślady stóp dziecka lub łapek domowego pupila. Podłoga wysycha błyskawicznie - jeszcze zanim ktokolwiek zdąży na nią wejść!
Pożegnaj się z zaciekami, pleśnią i brudem!
Mop jest zbyt suchy lub zbyt mokry, by efektywnie czyścić? Zacieki i pleśń spędzają Ci sen z powiek? Z Deerma TB500 te problemy odchodzą w niepamięć! Mop wyposażony został w polimerową pompkę, której atomizacja trwa zaledwie 0,1 s. Urządzenie dokładnie kontroluje także odciek - nie przekracza on 1,7-2,0 ml. Tylko tyle wystarczy, by podłoga została dokładnie umyta i by w błyskawicznym tempie stała się sucha.
Spryskiwacz o imponującym zasięgu!
Sterując mopem, możesz uzyskać zasięg spryskiwacza wynoszący aż 95 cm. Dzięki temu woda zostanie optymalnie uwolniona na odpowiedniej przestrzeni, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas.
Lekki mop dla każdego
Deerma TB500 waży zadziwiająco mało - jedynie 0,75 kg! Aby podnieść mopa, musisz więc włożyć w to tyle samo siły, ile jest potrzebne do uniesienia zaledwie trzech jabłek - czyli naprawdę niewiele. Dzięki temu każdy może go używać bez większego wysiłku.
Pojemny zbiornik na wodę - duże możliwości działania
Deerma TB500 zaskoczy Cię dużą pojemnością zbiornika na wodę - wynosi ona aż 350 ml. Całkowicie wypełniając pojemnik, możesz więc dokładnie umyć podłogę w mieszkaniu o powierzchni nawet 100 m². Daj się zaskoczyć niebywałej wydajności mopa Deerma TB500 i ciesz się idealnie czystą podłogą!
Szczotka dobra na wszystko
Wykonana z włókna węglowego szczotka doskonale radzi sobie z nawet najtrudniejszym ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 83 zł |
Wideo recenzje
Xiaomi Deerma Spray Mop czyli jaki najlepszy Smart Mop nie Parowy 2022 smart agd - recenzja pl
6 marca 20223 403 przegląd
Unboxing-Spray Mop (Shopee)
22 kwietnia 2021281 przegląd
VLOG 73: XIAOME DEERMA SPRAY MOP // UNBOXING + DEMO + REVIEW // MRS MOSOT VLOGS
25 kwietnia 20211 000 przegląd
DEERMA Spray Mop with Fiber Pads Unboxing/Worth buying???_janamahmoud
7 czerwca 2021194 przegląd
Home Tips: Dreame V9 Cordless Vacuum, Niimbot Label Maker & Deerma Spray Mop | Cooked Beef Nilaga
20 października 20211 284 przegląd
Deerma VC20 Vacuum and Spray Mop Unboxing
7 lutego 2021549 przegląd
Deerma 2 In 1 Spray Mop & Sweeper Carbon Fiber TB500 | Unboxing, Review & Demo
24 maja 2021332 przegląd
review deerma spray mop | deerma tb500 | alat pel praktis
13 marca 20227 052 przegląd
Unboxing and Review: ILIFE Robot Vacuum V58 and Deerma Spray Mop
1 września 20203 610 przegląd
Xiaomi Youpin Deerma Spray Mop
4 kwietnia 20201 923 przegląd
Budol is REAL! Unboxing and Assembling Deerma Water Spray Mop TB500 first time purchase!
7 października 2021286 przegląd
Deerma Spray Mop for Floor Cleaning 2-in-1 Sweeper Mop with Dust Water Tank
10 sierpnia 202020 598 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 558 zł
szorowarka, wydajność: 150 m²/h, szerokość robocza 30 cm, szerokość czyszczenia 30 cm, obroty 1450 obr./min, zasilanie: sieciowe
od 303 zł
odkurzacz do okien, szerokość czyszczenia 28 cm, zasilanie: akumulatorowe, czas pracy 35 min
od 180 zł
odkurzacz do okien, szerokość czyszczenia 28 cm, zasilanie: akumulatorowe, czas pracy 35 min
od 850 zł
zamiatarka ssąca, szerokość robocza 29 cm, obroty 1000 obr./min, zasilanie: sieciowe
od 269 zł
odkurzacz do okien, szerokość czyszczenia 27 cm, zasilanie: akumulatorowe, czas pracy 30 min
od 239 zł
odkurzacz do okien, szerokość czyszczenia 27 cm, zasilanie: akumulatorowe, czas pracy 30 min