Chłodzenie CPU Deepcool AG500 ARGB Black (R-AG500-BKANMN-G-1)
Wideo 4Zdjęcia 10 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deepcool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deepcool.
Kup Deepcool AG500 ARGB Black
Wszystkie ceny 11 →DeepCool AG500 ARGB bk R-AG500-BKANMN-G-1 | 196 zł |
DeepCool AG500 BK ARGB - Ch?odzenie powietrzem procesora - Max 29 dBA | 196 zł |
Chłodzenie CPU DEEPCOOL AG500 BK ARGB | 170 zł |
DeepCool AG500 BK ARGB Czarny | 219 zł |
Wydajne chłodzenie dla systemów o wysokiej wydajności
Deepcool AG500 BK ARGB oferuje imponujące chłodzenie zarówno dla procesorów Intel, jak i AMD, łącząc mocny radiator i wydajną cyrkulację powietrza przez wentylator 120 mm. Ważąca 861 gramów i wyposażona w pięć miedzianych rurek cieplnych, ta chłodnica może obsłużyć do 240 W energii cieplnej, co czyni ją idealnym wyborem nawet dla wymagających procesorów, takich jak Ryzen 7 lub Core i7, a jednocześnie pozostaje przystępna cenowo.
Elastyczna regulacja prędkości obrotowej
Wentylator chłodnicy zapewnia zakres prędkości od 300 do 1850 obr./min, umożliwiając użytkownikowi precyzyjne ustawienie równowagi pomiędzy wydajnością chłodzenia a poziomem hałasu. Wyposażony w łożysko dynamiczne i obsługujący sterowanie PWM, Deepcool AG500 BK ARGB zapewnia długą żywotność i niski poziom hałasu. Dzięki wysokości 155 mm, lodówka gwarantuje kompatybilność z szeroką gamą obudów, w tym Mini Tower i Cube Case.
Stylowe oświetlenie ARGB
Cooler jest nie tylko funkcjonalny, ale także atrakcyjny stylistycznie dzięki wbudowanemu oświetleniu ARGB, kompatybilnemu z oprogramowaniem wiodących producentów płyt głównych, m.in. Asus, Gigabyte, MSI, Razer i ASRock. Dzięki temu można łatwo zintegrować chłodziarkę z dowolnym systemem obsługującym synchronizację oświetlenia i stworzyć niepowtarzalny wygląd. Chłodniejsze opcje kolorystyczne, w tym klasyczna czerń i mniej popularna Królewna Śnieżka, oferują dodatkowe opcje dostosowywania zestawu.