Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Dedra DED8687
Zdjęcia 7 |
Dedra DED8687 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dedra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dedra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dedra DED8687
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz do liści DEDRA DED8687 elektryczny | 208 zł |
Dedra Odkurzacz do liści DED8687 | 202 zł |
Dmuchawa elektryczna (odkurzacz ogrodowy) Dedra Garden DED8687 3000 W | 245 zł |
ELEKTRYCZNA DMUCHAWA OGRODOWA Z FUNKCJĄ ODKURZACZA GARDEN DEDRA DED8687 30 | 233 zł |
ODKURZACZ-DMUCHAWA ELEKTRYCZNA 3000W | 226 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →