Dark Project KD87A Pudding Gateron Cap Teal Switch (DP-KD-87A-006700-GTC)
Zdjęcia 3 |
Dark Project KD87A Pudding Gateron Cap Teal Switch Gateron Cap Teal (Linear)Gateron Yellow (Linear) |
|
Wersja Pudding klawiatury KD87A jest wyposażona w podwójnie formowane przyciski PBT. Symbole układu są odporne na największe obciążenia mechaniczne. Klawiatura posiada przełączniki Cap Teal. Takie przełączniki są dostarczane z fabrycznym smarem, dzięki czemu praca przycisków jest jeszcze bardziej miękka i cichsza. Do podświetlenia wykorzystywane jest podświetlenie RGB, liczba odcieni kształtuje się na poziomie 16,8 mln.
Ponadto efekty świetlne można konfigurować dla każdego przycisku z osobna. Klawiatura mechaniczna Dark Project KD87A Pudding Gateron Cap Teal Switch+ posiada duże klawisze z dodatkowym wzmocnieniem. Stabilizacja zapobiega przekrzywianiu się przycisków, jednocześnie redukując zewnętrzne szumy. Układ zawiera elementy izolacji akustycznej. Klawiatura nadaje się do szerokiego zakresu zadań.
Klucze OEM zapewnią wysoki komfort pracy z tekstem i tworzenia znaczników HTML. Dzięki wysokiej częstotliwości odpytywania (1000 Hz) i dobrej reakcji (1 ms) urządzenie jest w stanie zapewnić przewagę w grach FPS, gdzie ważna jest szybkość i dokładność ruchów. Budyniowa konstrukcja przycisków poprawia wydajność podświetlenia. Przezroczysty spód nasadek pełni rolę dodatkowego dyfuzora światła, dzięki czemu podświetlenie jest bardziej wyraziste i efektowne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dark Project 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dark Project.
Kup Dark Project KD87A Pudding Gateron Cap Teal Switch
Wszystkie ceny 7 →Dark Project Pro KD87A Pudding Gateron Mechanical Teal KL-G-DRPR-008 | 449 zł |
Klawiatura DARK PROJECT Pro KD87A Gateron Cap Teal | 449 zł |
Klawiatura DARK PROJECT Pro KD87A Gateron Cap Teal DP-KD-87A-006700-GTC | 449 zł |
Klawiatura Dark Project KD87A Pudding Gateron Cap Teal (DP-KD-87A-006700-G | 449 zł |
Klawiatura Dark Project Pro KD87A RGB Pudding Gateron Teal | 449 zł |
Dark Project Pro KD87A Pudding TKL Gateron Mechanical Teal RGB | 449 zł |
Modyfikacje Dark Project KD87A Pudding Gateron
Ceny na Dark Project KD87A Pudding Gateron |
---|---|---|---|---|
Dark Project KD87A Pudding Gateron Cap Teal Switch | od 449 zł | 8 oferty | ||
Dark Project KD87A Pudding Gateron Yellow Switch | od 259 zł | 1 oferta |