Kołowrotek Daiwa Tatula LT 2000D-XH
Wideo 10 |
Daiwa Tatula LT 2000D-XH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daiwa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daiwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Daiwa TatulaPorównaj w tabeli →
od 1 119 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 8.1 : 1, moc hamulca 11 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
od 1 694 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 8.1 : 1, moc hamulca 11 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
od 750 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 1000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.3 : 1, waga 225 g
od 1 080 zł
bezinercyjny, szpula 2000, łożysk 7 szt., przełożenie 6.2 : 1, moc hamulca 5 kg, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, waga 164 g
od 957 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 2000, łożysk 8 szt., przełożenie 8.1 : 1, moc hamulca 4.5 kg, waga 184 g
od 755 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, waga 225 g
od 497 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 1500, łożysk 8 szt., przełożenie 5.5 : 1, moc hamulca 6 kg, wędkarstwo morskie, waga 224 g
od 1 095 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 2000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, waga 230 g
od 855 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 1500, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, moc hamulca 6 kg, wędkarstwo morskie, waga 224 g
od 987 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 2000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.3 : 1, waga 230 g
od 1 076 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, moc hamulca 5 kg, waga 190 g
od 900 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 8 szt., przełożenie 8.1 : 1, moc hamulca 6 kg, waga 205 g
od 1 076 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 8 szt., przełożenie 8.1 : 1, moc hamulca 5 kg, waga 190 g
od 1 233 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 7 szt., przełożenie 6.3 : 1, waga 190 g
od 343 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 2000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, moc hamulca 6 kg, waga 230 g
od 770 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 2000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.3 : 1, moc hamulca 6 kg, waga 230 g
od 1 958 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, moc hamulca 13 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
od 1 216 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, moc hamulca 13 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
od 1 958 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.1 : 1, moc hamulca 13 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
od 1 826 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.1 : 1, moc hamulca 13 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
Wideo recenzje
SUPREME 2018 Daiwa Tatula LT Sterling Silver LImited edition to one run UNBOXING
7 marca 201811 639 przegląd
Daiwa Tatula LT vs Tatula LT Sterling Silver (limited edition) The Differences you need to know!
4 marca 201836 446 przegląd
2019 Daiwa Procyon LT vs. Daiwa Tatula LT vs. Daiwa Ballistic LT
24 sierpnia 201923 553 przegląd
Schaumburg IL Fishing EXPO: Daiwa reels : Legalis LT, Exceler LT, Fuego LT, Tatula LT, Ballistic LT
30 stycznia 201811 936 przegląd
New 2019 $160 Daiwa compared to the Daiwa Tatula Lt
20 marca 201928 994 przegląd
Daiwa Tatula LT Spinning Reel Review
23 października 202021 659 przegląd
2018 Shimano Sustain Review Comparing it inside and out to the Stradic Ultegra Tatula Ballistic
4 kwietnia 2018136 119 przegląd
Brent Ehrler Talks About Daiwa Tatula LT Spinning Reel
20 grudnia 201815 999 przegląd
Daiwa Tatula LT TALT3000-CXH Spinning Reels | J&H Tackle
15 lutego 201822 591 przegląd
Daiwa Tatula LT Spinning Reel Unboxing *First Impression*
7 czerwca 201820 206 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 081 zł
bezinercyjny, szpula 2000, łożysk 9 szt., przełożenie 5.8 : 1, moc hamulca 5 kg, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, waga 175 g
od 905 zł
bezinercyjny, szpula 14000, łożysk 7 szt., przełożenie 5.7 : 1, moc hamulca 15 kg, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, waga 641 g
od 1 091 zł
bezinercyjny, szpula 8000, łożysk 9 szt., przełożenie 5.6 : 1, moc hamulca 15 kg, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, wędkarstwo morskie, waga 522 g
od 1 063 zł
bezinercyjny, szpula 4500, łożysk 9 szt., przełożenie 7 : 1, moc hamulca 13.6 kg, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, wędkarstwo morskie, waga 425 g
od 1 104 zł
bezinercyjny, szpula 4500, łożysk 7 szt., przełożenie 4.1 : 1, moc hamulca 15 kg, wał ślimakowy, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, szybki hamulec, wędkarstwo morskie, waga 530 g
od 1 040 zł
bezinercyjny, szpula 6000, łożysk 8 szt., przełożenie 4.8 : 1, moc hamulca 8.1 kg, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, waga 525 g
od 915 zł
bezinercyjny, szpula 4000, łożysk 8 szt., przełożenie 5.8 : 1, moc hamulca 11 kg, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, wędkarstwo morskie, waga 215 g
od 1 024 zł
bezinercyjny, szpula 5000, łożysk 9 szt., przełożenie 5.6 : 1, moc hamulca 9 kg, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, wędkarstwo morskie, waga 454 g
od 1 137 zł
bezinercyjny, szpula 3000, dodatk. szpula, łożysk 11 szt., przełożenie 4.7 : 1, moc hamulca 7.7 kg, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, waga 181 g
od 965 zł
bezinercyjny, szpula 14000, łożysk 10 szt., przełożenie 4.9 : 1, wał ślimakowy, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, szybki hamulec, waga 549 g