Kołowrotek Fox 14000 XC (CRL089)
Wideo 4 |
Fox 14000 XC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fox 14000 XC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fox Fishing Fox Fishing XC 14000 Kołowrotek CRL089 | 1 129 zł |
Fox International Xc Carpfishing Reel Posrebrzany 14000 CRL089 | 965 zł |
KOŁOWROTEK KARPIOWY FOX 14000 XC | 969 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →