Kołowrotek Daiwa Tatula SV 70XHL (TTUSV70XHL)
Wideo 5 |
Daiwa Tatula SV 70XHL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Daiwa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Daiwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Daiwa TatulaPorównaj w tabeli →
od 1 216 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, moc hamulca 13 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
od 1 958 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.1 : 1, moc hamulca 13 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
od 1 826 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.1 : 1, moc hamulca 13 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
od 1 119 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 8.1 : 1, moc hamulca 11 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
od 1 694 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 8.1 : 1, moc hamulca 11 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
od 750 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 1000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.3 : 1, waga 225 g
od 1 080 zł
bezinercyjny, szpula 2000, łożysk 7 szt., przełożenie 6.2 : 1, moc hamulca 5 kg, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, waga 164 g
od 957 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 2000, łożysk 8 szt., przełożenie 8.1 : 1, moc hamulca 4.5 kg, waga 184 g
od 755 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, waga 225 g
od 497 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 1500, łożysk 8 szt., przełożenie 5.5 : 1, moc hamulca 6 kg, wędkarstwo morskie, waga 224 g
od 1 095 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 2000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, waga 230 g
od 855 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 1500, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, moc hamulca 6 kg, wędkarstwo morskie, waga 224 g
od 987 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 2000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.3 : 1, waga 230 g
od 1 076 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, moc hamulca 5 kg, waga 190 g
od 900 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 8 szt., przełożenie 8.1 : 1, moc hamulca 6 kg, waga 205 g
od 1 076 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 8 szt., przełożenie 8.1 : 1, moc hamulca 5 kg, waga 190 g
od 1 233 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 7 szt., przełożenie 6.3 : 1, waga 190 g
od 343 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 2000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, moc hamulca 6 kg, waga 230 g
od 770 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 2000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.3 : 1, moc hamulca 6 kg, waga 230 g
od 1 958 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 3000, łożysk 8 szt., przełożenie 6.3 : 1, moc hamulca 13 kg, wędkarstwo morskie, waga 326 g
Wideo recenzje
New Daiwa Tatula SV TW 70: Casting and Review GREAT Finesse Baitcast Reel #bassfishing #largemouth
20 stycznia 20237 285 przegląd
Introducing: The all new Daiwa Tatula SV 70 Reel
4 marca 202225 103 przegląd
New Daiwa Tatula Sv 70 .New ERA 2022 #daiwatatula #svspool #hyperdrivedesign #utd
29 marca 20223 962 przegląd
ABA ICAST 22 Brent Ehrler Daiwa Tatula SV 70 and Tatula XT Rod
21 lipca 20222 418 przegląd
NEW Tatula SV 70
21 lipca 20224 026 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 947 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 30000, łożysk 7 szt., przełożenie 6.1 : 1, moc hamulca 13.6 kg, natychmiastowe zapobieganie cofaniu, szybki hamulec, wędkarstwo morskie, waga 570 g
od 945 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 2500, łożysk 11 szt., przełożenie 6.4 : 1, waga 181.4 g
od 945 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 60000, łożysk 6 szt., przełożenie 4.3 : 1, moc hamulca 13.6 kg, wędkarstwo morskie, waga 593 g
od 973 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 7 szt., przełożenie 7.1 : 1, waga 225 g
od 979 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 2500, łożysk 10 szt., przełożenie 8.1 : 1, moc hamulca 11.3 kg, wał ślimakowy, waga 188 g
od 987 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 2000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.3 : 1, waga 230 g
od 878 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 3000, łożysk 6 szt., przełożenie 4.7 : 1, moc hamulca 10 kg, waga 300 g
od 990 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 1000, łożysk 10 szt., przełożenie 6.6 : 1, moc hamulca 10 kg, wał ślimakowy, waga 167 g
od 750 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 1000, łożysk 8 szt., przełożenie 7.3 : 1, waga 225 g
od 843 zł
multiplikatory, lewostronny, szpula 6500, łożysk 4 szt., przełożenie 5.3 : 1, waga 305 g
od 996 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 7000, łożysk 3 szt., przełożenie 4.1 : 1, licznik żyłki, waga 640 g
od 1 007 zł
multiplikatory, prawostronna, szpula 1500, łożysk 10 szt., przełożenie 7.1 : 1, waga 153 g