Struny DAddario 3/4 Student Nylon 29-45 (EJ27N 3/4)
DAddario 3/4 Student Nylon 29-45 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAddario 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAddario.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAddario 3/4 Student Nylon 29-45
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D'Addario D'Addario EJ27N-3/4 Silver Transparent EJ27N 3/4 | 60 zł |
DAddario EJ27N 3/4 Student Nylon ułamków normalne napięcie | 57 zł |
D'Addario EJ27N 3/4 | 39 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →