Struny DAddario Phosphor Bronze 11-52 (EJ26)
Wideo 4Zdjęcia 2 |
DAddario Phosphor Bronze 11-52 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAddario 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAddario.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAddario Phosphor Bronze 11-52
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DAddario EJ26 Fosfobrąz niestandardowe światło 11-52 | 47 zł |
Struny do Gitary Akustycznej 11-52 D'Addario EJ26 | 50 zł |
D'Addario EJ26 - Phosphor Bronze 11-52 | 51 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →