Струни DAddario Phosphor Bronze 12-53 (EJ16)
Відео 15 |
DAddario Phosphor Bronze 12-53 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Phosphor Bronze 12-53
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D'Addario EJ16 struny do gitary akustycznej 12-53 | 57 zł |
D'Addario D'Addario EJ16-3D | 125 zł |
DAddario EJ16 brązu światło 12-53 | 46 zł |
Struny do gitary akustycznej D'ADDARIO EJ16 Phosphor Bronze 12-53 | 50 zł |
D'Addario EJ16 - Phosphor Bronze 12-53 | 54 zł |
DAddario EJ16-3D Phosphor Bronze Light 12-53 x 3 opakowania | 124 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →