Struny DAddario Helicore Double Bass 3/4 Medium (H610 3/4M)
DAddario Helicore Double Bass 3/4 Medium |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAddario 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAddario.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAddario Helicore Double Bass 3/4 Medium
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D'Addario D'Addario HH610-34M Struny do kontrabasu HH610 3/4M | 994 zł |
DAddario Helicore Orchestral Double Bass String Set 3/4 Size Med. H610 3/4 | 982 zł |
DAddario Helicore hybrydowy kontrabas ciąg ustawiony rozmiar 3/4 Medium HH | 970 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →