Transmiter sieciowy (PowerLine) D-Link DHP-600AV
Zdjęcia 3 |
D-Link DHP-600AV |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DHP-600AV
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link DHP-601AV 2 x DHP-600AV Powerline Gigabit Starter Kit połączenie si | 178 zł |
D-Link DHP-601AV PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit | 288 zł |
D-Link PowerLine AV2 1000 Mbit/s Przewodowa sieć LAN DHP-601AV/E | 267 zł |
Adapter powerline D-Link AV2 1000 HD (DHP-601AV/E) | 267 zł |
D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit DHP-601AV/E 1000 Mbit/s, | 320 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →