Powerline адаптер D-Link DHP-600AV
Фото 3 |
D-Link DHP-600AV |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DHP-600AV
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link DHP-601AV 2x DHP-600AV Powerline Gigabit Starter Kit połączenie sie | 178 zł |
D-Link DHP-601AV PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit | 288 zł |
D-LINK DHP-601AV PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit DHP-601AV | 267 zł |
Adapter powerline D-Link AV2 1000 HD (DHP-601AV/E) | 267 zł |
D-Link PowerLine AV2 1000 Mbit/s Przewodowa sieć LAN DHP-601AV/E | 267 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →