Wędzisko D.A.M. Base-X Allround 240 (70371)
D.A.M. Base-X Allround 240 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D.A.M. 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D.A.M..
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D.A.M. Base-X Allround 240
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wędka DAM Base-X Allround Wędzisko D.A.M. | 86 zł |
DAM DAM Base-X Allround 2,4 m 30 - 60 g 2 części SVS70371 | 96 zł |
Dam Base-x Allround 60 Spinning Rod Posrebrzany 2.40 m / 30-60 g SVS70371 | 96 zł |
Wędki DAM Base-X Allround 30-60g 2,40 m | 89 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →